Start Aktualności Gala Dnia Myśli Braterskiej za nami!

Gala Dnia Myśli Braterskiej za nami!

fot. Agnieszka Madetko-Kurczab
Gala Dnia Myśli Braterskiej za nami!

Gala Dnia Myśli Braterskiej już za nami! Podczas tego wyjątkowego wydarzenia mieliśmy szansę podziękować naszym instruktorom, a w szczególności drużynowym, za ich całoroczną pracę.

Gala Dnia Myśli Braterskiej to ważny dzień dla wszystkich harcerzy. To okazja do podziękowania naszym wolontariuszom za ich wkład w realizację misji ZHP. Tego dnia instruktorzy z całej Polski zbierają się, aby porozmawiać oraz spotkać się przeżywając jednocześnie doskonale przygotowane artystyczne wydarzenie. To także okazja do poznania osób, które zdobędą prestiżowy tytuł „Niezwyczajnego 2015”

Plebiscyt liczył sześć kategorii. Oto nasi zwycięzcy:

• W kategorii „Kształcenie drużynowych” wygrała hm. Katarzyna Kurowska.
  • W kategorii „Wspieranie drużynowego z poziomu szczepu” wygrał phm. Konrad Musielak.
  • W kategorii „Wspieranie rozwoju instruktorskiego drużynowych” wygrała phm. Magdalena Bogucka.
  • W kategorii „Wspieranie drużynowego z poziomu hufca” wygrał hm. Michał Działowski.
  • W kategorii „Efektywne zarządzanie” wygrała hm. Magdalena Jakubowska.
  • W kategorii „Na granatowym szlaku” wygrała pwd. Aleksandra Ziska.

W tym roku Gala poświęcona jest przede wszystkim drużynowemu. To dla niego i o nim jest Gala. Całe wydarzenie jest opowieścią o młodym człowiek, który świat swój i swoich wychowanków buduje na idei dobra, współpracy, wiary w lepsze jutro oraz gotowości do działania. Podczas Gali jej uczestnicy mieli szansę obejrzeć występ charyzmatycznego Ryszarda Bazarnika czy Arka Hryba.

Nasza Gala nie odbyłaby się gdyby nie jej mecenasi – Fundacja PKO oraz Ufficio Primo. Ponadto dziękujemy również naszym sponsorom: Sejmowi Rzeczypospolitej Polskiej, Senatowi Rzeczypospolitej Polskiej, Najwyższej Izbie Kontroli, Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwu Edukacji Narodowej, Telewizji Polskiej i Państwowemu Funduszowi Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.