Już dzisiaj odbędzie się Gala Dnia Myśli Braterskiej. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia, oprócz świętowania łączących nasz braterskich więzi, będziemy mieli szansę poznać 6 finalistów plebiscytu „Niezwyczajni”.

Gala Dnia Myśli Braterskiej to ważny dzień dla wszystkich harcerek i harcerzy. To okazja do podziękowania naszym wolontariuszom za ich wkład w realizację misji ZHP. Tego dnia instruktorzy z całej Polski zbierają się, aby spotkać się i porozmawiać, przeżywając jednocześnie doskonale przygotowane artystycznie wydarzenie. To także okazja do poznania osób, które zdobędą prestiżowy tytuł „Niezwyczajnego 2015”.

Finałowa trzydziestka to instruktorki i instruktorzy wybrani spośród wielu zgłoszeń nadesłanych przez członków naszej organizacji. To wyjątkowe osobowości, wzorcowe postawy i ciekawe życiorysy, które na co dzień działają w swoich środowiskach i stale wpływają na kształt naszej organizacji.

W tym roku Gala poświęcona jest przede wszystkim drużynowemu. To dla niego i o nim jest Gala. Całe wydarzenie jest opowieścią o młodym człowieku, który świat swój i swoich wychowanków buduje na idei dobra, współpracy, wiary w lepsze jutro oraz gotowości do działania.

Za tą ideą idą tegoroczne kategorie plebiscytu – dedykowane drużynowym i osobom, które z nim współpracują. „Wspieranie drużynowego z poziomu hufca”, „Wspieranie drużynowego z poziomu szczepu”, „Wspieranie rozwoju instruktorskiego drużynowych”, „Kształcenie drużynowych”, „Na granatowym szlaku” i „Efektywne zarządzanie hufcem” – to kategorie, w których pragniemy wyróżnić te osoby, które na co dzień pracują u podstaw naszej organizacji.

Już dzisiaj poznamy zwycięzców i podziękujemy im za świetną pracę! Relację z Gali można będzie obejrzeć „na żywo” na kanale ZHP360.

11:00- 13:00 „Dzień z ZHP” na kanale ZHP 360

16:00-17:30 Gala Dnia Myśli Braterskiej – rozstrzygnięcie plebiscytu „Niezwyczajni 2015”

17:30 – 18:30 „Niezwyczajny wieczór” na kanale ZHP 360