Ania i Łukasz Kuklińscy toczą walkę o zdrowie swojej 15-miesięcznej córeczki, Mai, u której kilka miesięcy temu wykryto nowotwór w głowie.

Ania i Łukasz to byli harcerze i drużynowi z Warszawy. Ania prowadziła gromadę zuchową w hufcu Warszawa-Praga-Północ, a Łukasz drużynę wędrowniczą w hufcu Warszawa-Wola. Obecnie toczą walkę o zdrowie swojej córeczki Mai.

Jako harcerze nie pozostajemy obojętni. Już 11 grudnia (niedziela) harcerze w hufca Warszawa-Wola organizują Wielki Piknik Rodzinny „Aniołkowo dla Majeczki„, z którego całkowity dochód zostanie przekazany na leczenie Mai.

Ale do akcji pomocy może się włączyć każdy. Wystarczy wpłacić nawet niewielką kwotę na leczenie Mai. Dołączcie do Armii Majeczki!

Wpłaty na konto:
Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”
Bank Zachodni WBK
Numer konta: 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374
Tytuł przelewu: „676 pomoc dla Mai Kuklińskiej”

DotPay i PayPal dostępne na stronie: www.armiamajeczki.pl