Weź ze sobą przyjaciół, namiot, gitarę i przyjeżdżaj do Kielc! Od 15 do 17 lipca czekamy na ludzi spragnionych kulturalnych wrażeń!

Culture Scout Camp to niepowtarzalna i zupełnie nowa inicjatywa – mieszkając na biwaku rozstawionym w centrum Kielc możesz wziąć udział w konkursie, warsztatach i grze miejskiej. Na lipcowy weekend można przyjechać specjalnie, lub „wyskoczyć” na chwilkę z obozu, jeśli jesteście akurat gdzieś w okolicy. Wszystko to odbywa się w ramach 43. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej.
Zasady są proste: wystarczy być harcerzem lub skautem, zebrać ekipę, zarejestrować się przez prosty formularz. A potem tylko rozstawić swój namiot w centrum miasta! Culture Scout Camp to intensywny program, w którym można brać udział od piątku do niedzieli lub przyjechać tylko na jeden, wybrany dzień. Harmonogram imprezy

Zgłoszenia trwają – wystarczy wypełnić prosty formularz!

Strona główna wydarzenia

Bądźcie na bieżąco z „Wiatraczkiem”!

Odwiedźcie naszą stronę lub Facebooka.
Zapraszamy także na nasz kanał na YouTube oraz Flickr.