Bądź PRO! W dniach 8-10 kwietnia 2016 roku spotkajmy się w Warszawie! Warsztaty są skierowane do drużynowych, przybocznych w wieku co najmniej 16 lat, a także instruktorów, którzy wspierają drużyny i poszukują nowych pól swojej służby.

Tematy zajęć poruszane podczas wydarzenia, to m.in. harcerze na rynku pracy, współpraca ze szkołą, warsztat budżetowania, ziołolecznictwo, dane osobowe w ZHP, pozyskiwanie finansów na działalność hufca, socjolekt – pielęgnowanie środowiskowej odmiany języka, obrona swoich praw, prawo autorskie, sposób na ciekawie przeprowadzone zajęcia sportowe, polityka młodzieżowa oraz spotkanie ze skautami z Islandii.

Warsztaty poprowadzą: hm. Krzysztof Budziński – zastępca naczelnika ZHP, hm. Paweł Chmielewski – skarbnik ZHP, hm. Justyna Sikorska – członkini Głównej Kwatery ZHP, phm. Weronika Chrapońska – Projekt „Korba”, Krzysztof Niepytalski – radca prawny w jednej z warszawskich kancelarii, hm. Maciej Młynarczyk – autor propozycji programowych, a także dr Anna Osiecka, Anna Dąbrowska, hm. Przemysław Zawadzki, Agata Otrębska, Katarzyna Superat, Aneta Esnekier, Marta Różacka, Katarzyna Młynarczyk.

Jeśli chcesz wziąć udział w warsztatach, zgłoś się za pomocą formularza zgłoszeniowego do 31 marca. Koszt udziału to 49 zł od osoby, płatne na konto BRE Bank nr 71 1140 1010 0000 5392 2900 1008 Główna Kwatera Związku Harcerstwa Polskiego ul. Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa (w rubryce „tytuł wpłaty” określenie: Drużyna PRO imię i nazwisko uczestnika).

Jeśli masz pytania, napisz: [email protected]

Znajdziesz nas również na Facebook: Warsztaty „Drużyna PRO”