Fundacja Harcerstwa Centrum Wychowania Morskiego ZHP w Gdyni poszukuje Wolontariuszy do prac biurowych (w wieku od lat 16), a konkretnie do uporządkowania i spisania dokumentów z ostatnich dwóch lat – ok. 50 folderów. Praca w godzinach od 8 do 17, od poniedziałku do piątku. Osobom spoza Trójmiasta zapewniamy nocleg w naszym hostelu, wszystkim kawę, herbatę, miłą atmosferę oraz pomoc ze strony pracowników Fundacji.

Wolontariuszom możemy zaoferować udział w rejsach na naszych jachtach na preferencyjnych warunkach oraz możliwość pobytu w hostelu Fundacji położonego nad Zatoką w dowolnym terminie.

Chętne osoby prosimy o przesłanie swojego cv na adres [email protected] lub kontakt telefoniczny 667 044 444 (Ewa Głazek).