Rada Naczelna ZHP zaprasza instruktorki i instruktorów do udziału w konferencji  „Miejsce Boga w harcerstwie” organizowanej pod patronatem Przewodniczącego ZHP 16 maja br. w  Częstochowie podczas Ogólnopolskiej Pielgrzymki ZHP na Jasną Górę.

Podczas konferencji porozmawiamy o podejściu do wiary, służbie Bogu, rozwoju duchowym i religijnym w ZHP, będziemy też chcieli wypracować propozycje wzmacniające służbę Bogu w budowaniu tożsamości w ZHP oraz propozycje na rozwój duchowy dla drużyn i kadry instruktorskiej.

Konferencja odbędzie się w sobotę 16 maja 2015 r. w godzinach 13.00-21.30 w Domu Pielgrzyma przy ul. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 1/31, szczegółowy program, formularz zgłoszeniowy oraz informacje organizacyjne znaleźć można pod adresem

Zgłoszenia prosimy przesyłać do sekretariatu Rady Naczelnej [email protected]