Ponad 800 harcerskich uśmiechów zagości w Toruniu! Spotkajmy się 6 marca w mieście Mikołaja Kopernika, aby przez trzy dni wspólnie przeżyć przygodę!

Już dziś można zgłosić swój patrol do wzięcia udziału w XXXII Ogólnopolskim Rajdzie Kopernikańskim, który odbędzie się w dniach 06-08.03.2015 r. w Toruniu. Niech urzeknie Was nasze miasto i smak najlepszych pierników. Dajcie się zaczarować ich magią!

Dopasujcie metodykę do swojego patrolu i nie czekajcie, zarezerwujcie sobie miejsce w pięknym mieście wpisanym na listę UNESCO, gdzie poznacie ludzi nie z tej Ziemi. Trasę znajdą dla siebie zarówno rozbrykane  zuchy, ciekawscy harcerze, poszukujący harcerze starsi, jak i  odważni wędrownicy, czy młodzi duchem instruktorzy. Wstrzymajmy Słońce, poruszmy Toruń!

Więcej informacji znajdziesz na stronie rajdu.