Już są! Świeże i pachnące wiosną wyniki etapu zimowego! Zespół Rady Turnieju zapoznał się z 300 raportami i wyłonił zwycięzców.

Wśród harcerzy mamy drobne przetasowania w pierwszej piątce. Pierwsze miejsce w etapie II zajął zastęp Epsilon z wynikiem 266.2 punktów. Drugie miejsce zajął zastęp Sowy zdobywając 251.2 punktów. Trzecie miejsce przypadło zastępowi Baksztag z wynikiem 221.9 punktów.

Rywalizacja harcerzy starszych to pojedynek dwóch zastępów: zastęp Khapka MK – dotychczas zajmujący drugą pozycję – wywalczył pierwsze miejsce z wynikiem 380.4 punktów. Z pierwszej na drugą pozycję spadł dotychczasowy lider: zastęp Ostoja (369.1 punktu). Trzecie miejsce utrzymał zastęp Wilcza Rada, zdobywając w tym etapie 202.8 punktów.

Wśród wędrowników w rywalizowały 4 zastępy. Pierwsza trójka prezentuje się następująco: miejsce pierwsze przypada Królestwu Sulimy z 236.1 punktów, drugie zdobywa zastęp Ogniwa z 234.6 punktów, trzecie Envintalaya ze 170.2 punktów.

Serdeczne gratulujemy!