Ruszyły zgłoszenia na Polową Zbiórkę Harcerstwa Starszego. Rejestrować się można poprzez formularz dostępny na stronie

Polowa Zbiórka Harcerstwa Starszego odbędzie w Imiołkach koło Gniezna. Na uczestników czekać będą niezapomniane atrakcje!

Czwartek to dzień rozpoczęcia Zlotu i integracji patroli. W piątek przeniesiemy się do dawnego grodu Lecha i będziemy poznawać słowiańskie tradycje i obrzędy. Sobota to Dzień Flagi i na PZHSie również pojawi się wiele biało-czerwonych akcentów.

Od rana odbywać się będą zajęcia warsztatowe dla uczestników, jak i specjalny blok zajęć instruktorskich dla patrolowych. Po popołudniu zabierzemy Was do pierwszej stolicy Polski czyli do Gniezna na patriotyczny festyn. A wieczorem koncert ! Jaki ? Dowiecie się wkrótce.

Zgłoszenia trwają do 31 marca, ale dla patroli, które zarejestrują się do końca lutego czeka niższa cena.

Nie czekaj, zgłoś się!