Główna Kwatera ZHP po raz kolejny ogłasza ofertę zimowych praktyk dla członków Związku Harcerstwa Polskiego! Zapraszamy studentów i absolwentów pragnących zdobyć cenne doświadczenie, nowe umiejętności i wiedzę na temat funkcjonowania największej organizacji wychowawczej w Polsce.

Oferta jest przewidziana dla członków ZHP powyżej 18 roku życia, szukających doświadczenia zawodowego i rozwoju ścieżki instruktorskiej. Praktyki trwają dwa tygodnie. Młodzi specjaliści mogą rozwijać się w obszarze: promocji i komunikacji,pozyskiwania środków, kształcenia, programu, logistyki i administracji, finansów i gospodarki oraz IT.

To wyjątkowe przeżycie jest naprawdę w zasięgu ręki! Nie zwlekaj – zgłoś się! Czekamy na Twoją ankietę do 10 grudnia.

Program zimowych praktyk ZHP