2 maja cała Polska świętować będzie Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Harcerko, harcerzu, mamy dla Ciebie kilka propozycji!

#oflaguj się

Przygotowania do biało-czerwonej majówki rozpoczyna inicjatywa #oflagujsie, w ramach której członkowie ZHP mogą nadsyłać swoje zdjęcia z elementami barw narodowych tworząc wielki, radosny album. Jeśli chcesz, aby Twoje zdjęcie ukazało się na oficjalnym fanpage ZHP, wyślij je na [email protected]

Skorzystaj z propozycji programowej

Harcbieg

Do III edycji Harcbiegu zgłosiło się już 178 osób i 5 zespołów. Uczestnicy zadeklarowali przebiegnięcie łącznie 1431 km. Od bieżącej edycji zachęcamy do zgłoszeń grup i zespołów. Dajemy także możliwość uczestnictwa najmłodszym w dedykowanym dla nich dystansie 1 km. Do 30 kwietnia 2015 r. musisz zarejestrować swój udział na stronie Harcbiegu. W tej edycji kwota ta nie będzie mogła być mniejsza niż 11 zł od jednego uczestnika. W III edycji są dystanse, zarówno takie które może przebiec każdy, jak i takie, które są dla prawdziwych twardzieli. Przewidujemy dystanse 1 km, 3 km, 5 km, 10 km, 15 km, 20 km oraz 40 km.