Ostatnie dni rekrutacji na KURS HARCMISTRZOWSKI „COGITO” 2015.

Kurs potrwa cztery miesiące, w trakcie których zapraszamy Uczestników do instruktorskiej, harcmistrzowskiej przygody i wyzwania, zbudowanych na idei opartej na trzech podstawach: Tożsamość, Droga, Ślad.

W trakcie kursu pracować będziemy metodą harcerską, systemem małych grup, będziemy pracować nad dłuższymi zadaniami, będziemy czytać wartościowe książki i dzielić się opiniami o nich, pisać prace harcmistrzowskie i rozmawiać o istocie harcerstwa. Kurs będzie okazją do spotkania prawdziwych mistrzów, w tym – harcmistrzów. Kurs jest zatem procesem, czasem rozważań, intensywnej pracy i rozwoju dla przyszłych i obecnych harcmistrzów.

Częścią kursu będą trzy weekendowe biwaki:

Biwak I: 20 – 22 lutego 2015 r.

Biwak II: 17 – 19 kwietnia 2015 r.

Biwak III: 12 – 14 czerwca 2015 r.

Koszt udziału w biwakach to 360 zł.

Na zgłoszenia czekamy do 25 stycznia 2015 r.

• Szczegółowe informacje o kursie i regulamin dostępne na stronie www.cogito.zhp.pl.
  • Ankieta zgłoszeniowa wraz z pytaniami rekrutacyjnymi – odpowiedzi będą brane pod uwagę w przypadku zgłoszenia się na tę edycję kursu Cogito większej liczby chętnych, niż będziemy w stanie przyjąć.

Organizatorem kursu jest Centralna Szkoła Instruktorska GK ZHP.

Czuwaj!

Komendantka CSI ZHP