Start Aktualności Konkurs na komendanta reprezentacji ZHP na CEJ 2016

Konkurs na komendanta reprezentacji ZHP na CEJ 2016

Konkurs na komendanta reprezentacji ZHP na CEJ 2016

W związku z przygotowaniami do zlotu środkowoeuropejskiego CEJ 2016, który odbędzie się w sierpniu 2016 roku we Wrocławiu, Wydział Zagraniczny GK ZHP ogłasza konkurs na komendanta polskiej reprezentacji na ten zlot.

Kryteria wyboru komendanta polskiej reprezentacji:

bezwzględne:

• czynny instruktor/instruktorka,
  • zaliczona służba instruktorska za ostatni rok,
  • doświadczenie w pracy instruktorskiej co najmniej na poziomie hufca,
  • minimum stopień podharcmistrza,
  • pełny wpis do ewidencji ZHP,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • komunikatywność, otwartość, dobra organizacja pracy,
  • był/była komendantem lub członkiem komendy obozu, zimowiska, szefem projektu itp.
  • uczestniczył/uczestniczyła w przedsięwzięciach międzynarodowej współpracy skautowej,
  • akceptacja właściwego komendanta (hufca/chorągwi, zgodnie z przydziałem służbowym),
  • pozytywna opinia pełnomocnika KCh ds. zagranicznych (lub – jeśli kandydatem jest pełnomocnik KCh ds. zagranicznych – właściwego członka komendy chorągwi),
  • przedstawienie wizji organizacyjnej polskiej reprezentacji na CEJ 2016,

względne:

• doświadczenie w organizowaniu współpracy międzynarodowej ZHP,
  • udział w poprzednich CEJ-ach.

Oferujemy:

• pomoc organizacyjną,
  • obsługę finansową reprezentacji,
  • pokrycie kosztów wpisowego.

Zgłoszenia wraz z danymi personalnymi i harcerskim CV oraz wymaganymi dokumentami, o których mowa wyżej (akceptacja komendanta, opinia pełnomocnika, wizja organizacyjna CEJ 2016) proszę przesyłać do 5 lipca 2016 na adres Wydziału Zagranicznego GK wza@zhp.pl.

Uwaga! Prosimy o przesyłanie kompletnych zgłoszeń w jednym mailu (w szczególności skany pism jako załączniki).

Wybrani kandydaci mogą zostać zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną. Termin rozmowy zostanie ustalony indywidualnie. Informacji udziela kierowniczka WZA hm. Ewa Lachiewicz-Walińska (wza@zhp.pl 601 888 817) oraz szefowa Zespołu ds. Europy Środkowej hm. Agnieszka Pospiszyl (agnieszka.pospiszyl@zhp.net.pl 508 371 020).