Międzynarodowy Komitet InterCamp spotkał się w sobotę, 14 listopada, w Pradze w Czechach. Członkowie komitetu przyjęli sprawozdanie merytoryczne i finansowe z tegorocznego zlotu, które złożyła hm. Agnieszka Pospiszyl. InterCamp 2015 miał miejsce w Polsce, w Nysie, udział w nim wzięło 2,5 tysiąca skautów z 20 krajów.

W trakcie spotkania komitet uroczyście pożegnał zmarłego w tym miesiącu współtwórcę InterCampów i wieloletniego skarbnika Pieta Deckersa.

Komitet przyjął w swoje szeregi nowych reprezentantów narodowych z Wielkiej Brytanii i Niemiec.

Częścią spotkania były odwiedziny w miejscowości Jaroměř, w której odbędzie się przyszłoroczny InterCamp. Po terenie zlotu, którym jest XVII-wieczny fort, zebranych oprowadzał burmistrz Jaromierza. Ustalono również liczebność polskiego kontyngentu. W zlocie, który odbędzie się w dniach 13-16 maja, będzie mogło wziąć udział 500 uczestników wraz z drużynowymi oraz 40 członków IST.