zhp.pl

Start Aktualności Kierunek Azja – znamy nagrodzonych

Kierunek Azja – znamy nagrodzonych

UDOSTĘPNIJ
, / 3098
Kierunek Azja – znamy nagrodzonych

W ramach konkursu wpłynęło 506 prac, ze wszystkich chorągwi ZHP. Jury wyłoniło najlepszych – równorzędne, pierwsze miejsce otrzymali:

I Miejsce

  •  Gromada Zuchowa „Wędrowcy z Lipin”, Chorągiew Łódzka,
  • 46 Drużyna Harcerska „Sowy” im. Janusza Korczaka, Chorągiew Kujawsko-Pomorska, Hufiec Golub-Dobrzyń,
  • 2 Krąg Instruktorski „Kolumbowie” im. K. K. Baczyńskiego, Chorągiew Białostocka, Hufiec Białystok,
  • 33 Drużyna Starszoharcerska „Tropiciele”, Chorągiew Kujawsko-Pomorska, Hufiec Golub-Dobrzyń,
  • 1 Drużyna Starszoharcerska Nieprzetartego Szlaku „Białe Gołębie”, Chorągiew Wielkopolska, Hufiec Złotów,
  • I Kutnowski Szczep „Innominata”, Chorągiew Łódzka, Hufiec Kutno,
  • Lidia Frankowska.

II Miejsce

  • 22 Kaliska Gromada Zuchowa „Leśne Duszki”, Chorągiew Wielkopolska, Hufiec Kalisz,
  • 29 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska „Pogodni”, Chorągiew Mazowiecka, Hufiec „Rój Promienistych” w Wyszkowie,
  • 7 Drużyna Starszoharcerska „Wataha”, Chorągiew Wielkopolska, Hufiec Środa Wielkopolska,
  • Drużyna Harcerska Nieprzetartego Szlaku „Szare Wilki”, Chorągiew Łódzka, Hufiec Kutno,
  • Natalia Jaskulska i Patrycja Jaszewska.

III Miejsce

  • 46 Gromada Zuchowa „Leśne Ludki”, Chorągiew Śląska, Hufiec Częstochowa,
  • 8 DSTH „Aquarius” im. Siostry Izabeli Łuszczkiewicz, Chorągiew Krakowska, Hufiec Wadowice,
  • oraz Antoni Klepacz i Olgierd Ruszniak.

Wyróżnienia otrzymali

  • 66 KGZ „Galaktyczni Odkrywcy”, Chorągiew Wielkopolska, Hufiec Kalisz,
  • 33 Drużyna Starszoharcerska „Zwiad” im. Rtm. Witolda Pileckiego, Chorągiew Zachodniopomorska, Hufiec Stargard Szczeciński,
  • 12 Dębicka Drużyna SH „Groń”, Chorągiew Podkarpacka, Hufiec Dębica,
  • 26 Drużyna Wędrownicza „Wagabunda”, Chorągiew Mazowiecka, Hufiec Maków Mazowiecki,
  • 15 Drużyna Wędrownicza „Nieśmiertelni”, Chorągiew Śląska, Hufiec Żywiec,
  • 9 Drużyna Harcerska „Czarne Stopy”, Chorągiew Kielecka, Hufiec Jędrzejów,
  • 32 Drużyna Harcerska „Bizony”, Chorągiew Zachodniopomorska, Hufiec Czaplinek,
  • Próbna Świdnicka Drużyna Harcerska „Zawiszacy”, Chorągiew Dolnośląska, Hufiec Świdnica,
  • VI Grunwaldzka Drużyna Harcerska „Traperzy” zastęp: Poszukiwacze Przygód, Chorągiew Łódzka, Hufiec Kutno,
  • Próbna Drużyna Harcerska „Fatamorgana”, Chorągiew Krakowska, Hufiec Ziemi Wadowickiej,
  • 10 ŚGZ „Mieszkańcy stumilowego lasu”, Chorągiew Wielkopolska, Hufiec Konin,
  • 6 Grunwaldzka Gromada Zuchowa „Nutki”, Chorągiew Łódzka, Hufiec Kutno,
  • 11 Wrocławska Grunwaldzka Gromada Zuchowa „Elfy z Cienistej Doliny”, Chorągiew Dolnośląska, Hufiec Wrocław,
  • 15 Gromada Zuchowa „Radosne Ogniki”, Chorągiew Śląska, Hufiec Częstochowa,
  • 40 Gromada Zuchowa „Czerwone Promyczki”, Chorągiew Śląska, Hufiec Częstochowa,
  • 29 Gromada Zuchowa „Mirowskie Chochliki”, Chorągiew Śląska, Hufiec Częstochowa,
  • 36 Gromada Zuchowa „Pluszowe Niedźwiadki”, Chorągiew Śląska, Hufiec Częstochowa,
  • 11 Gromada Zuchowa „Młode Orły”, Chorągiew Białostocka, Hufiec Nadnarwiański w Łomży,
  • 6 Gromada Zuchowa „Bractwo Tęczy”, Chorągiew Krakowska, Hufiec Ziemi Wadowickiej,
  • 5 Gromada Zuchowa „Wesołe Elfy”, Chorągiew Łódzka, Hufiec Uniejów,
  • 58 Gromada Zuchowa „Elfy”, Chorągiew Śląska, Hufiec Beskidzki,
  • Gromada Zuchowa „Zdobywcy Świata”, Chorągiew Śląska, Hufiec Chrzanów,
  • 01 Pilzneńska Gromada Zuchowa „Lasrawas”, Chorągiew Podkarpacka, Hufiec Ziemi Pilźnieńskiej,

oraz

Nadia Błażejewicz, Kacper Kliczaj, Maciej Rybarczyk, Dawid Szydłowski, Hubert Derkacz, Amelia Primke, Zuzia Grzywacz, Antonina Osowska, Sonia Góralczyk, Mikołaj Malecki, Michał Malecki i Emilia Malecka, Antoni Klich, Hanna Klich, Szymon Gościcki i Amelia Mikoda.

 

PASSWORD RESET

Zaloguj się