Termin przesyłania raportów z uczestnictwa w JOTA-JOTI 2015 został przedłużony do 10 listopada!

W weekend 17-18 października w Internecie i Eterze odbyło się 58. Jamboree On The Air oraz 19. Jamboree On The Internet, podczas którego skauci z całego świata spotkali się ze sobą by dzielić się przeżyciami i przygodami.

Jeśli uczestniczyliście w tej inicjatywie to nadal możecie wziąć udział w konkursie! Wystarczy że wraz z drużyną stworzycie sprawozdanie z JOTA-JOTI 2015. Aby wziąć udział trzeba do 10 listopada przesłać sprawozdanie na adres [email protected]. Najlepsze sprawozdania zostaną uhonorowane kompletem Polskich plakietek JOTA-JOTI dla drużyny.

JOTI to wydarzenie, które nie ma ograniczeń wiekowych uczestników. To wspaniała okazja do wymiany doświadczeń, nawiązania nowych przyjaźni ze skautami z całego świata, czy przełamania barier językowych.