Jeszcze tej jesieni, 13 listopada 2015 roku w Lublinie odbędzie się  XXIV Ogólnopolski Festiwal  „Jesienne Spotkania z Piosenką”.

Festiwal co roku przyciąga stałą rzeszę bywalców z Lubelszczyzny i okolic, co świadczy o jego niepowtarzalnej atmosferze. Tym razem organizatorzy zwracają się z zaproszeniem do harcerzy z najdalszych zakamarków Polski. Czekają na Was 3 dni pełne emocji i zmagań, ale również braterskich więzi!

Wysoki poziom artystyczny festiwalu gwarantuje emocjonującą konkurencję. Podczas festiwalu będzie można spotkać drużyny z całego kraju, dziesiątki gitar i artystów z przejmującym wokalem. Uczestnictwo w nim na pewno zapisze się jako wartościowe doświadczenie dla każdej zaangażowanej drużyny.

Tegoroczna edycja inspiracje czerpie z historii największych światowych ikon muzyki. Nie chcąc ograniczać swoich uczestników, organizatorzy dają im możliwość decyzji kto zasługuje na to miano, wybierając swoją piosenkę konkursową. Zapraszamy!

Więcej informacji na stronie internetowej oraz na Facebooku.