14 lutego 2015 roku w Warszawie odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Instruktorska „Impuls! – Planuj w Związku”, organizowana przez Wydział Inspiracji i Poradnictwa GK ZHP.

Konferencja ma na celu zainspirowanie instruktorów ZHP do świadomego planowania i przewidywania swoich działań poprzez wymianę doświadczeń. Jest dedykowana dla kadry wspierającej drużynowych w planowaniu pracy oraz kadrze programowej chorągwi.

Wstąpienia prelegentów będą odbywać się w trzech sesjach problemowych – planowanie działań, planowanie rozwoju w ramach grupy oraz planowanie rozwoju indywidualnego. Tezy każdej sesji problemowej powinny być potraktowane jako inspiracja i wyzwanie instruktorskie. Wystąpienie może poruszać każdą z nich lub inny wybrany temat wiążący się z planowaniem, ale nie powinno być dłuższe niż 10 minut. Po każdym wystąpieniu będzie odbywać się 20 minutowa dyskusja z uczestnikami konferencji oraz internautami.

Instruktorzy mogą wziąć udział w konferencji jako uczestnicy lub prelegenci po wypełnieniu odpowiedniej ankiety aplikacyjnej i dokonaniu wpłaty  25 zł na rachunek bankowy, który zostanie podany po dokonaniu zgłoszenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

www.program.zhp.pl

pwd. Maja Giedych

stały współpracownik Zespołu ds. Informacji Wydziału Komunikacji i Promocji GK ZHP