Serdecznie zapraszamy Wszystkich instruktorów na konferencję „Harcerskie wartości – Dyskutujemy”.

Wyniki z dyskusji, które w poprzednich miesiącach odbyły się w hufcach dadzą nam ogląd na to, jakie stanowisko względem konkretnych treści Prawa i Przyrzeczenia Harcerskiego ma społeczność instruktorska.

Zastanówmy się nad wartościami, które są istotne dla harcerstwa i wymagają dzisiaj podkreślenia. Dyskusja podczas konferencji ma nam dać odpowiedź, w jakim kierunku, kiedy i czy w ogóle powinniśmy zmieniać Prawo i Przyrzeczenie Harcerskie.

Spotkajmy się:

• 13 czerwca br. w Kutnie, w I Liceum Ogólnokształcącym przy ul. J.H. Dąbrowskiego 1, w godzinach 11:00–16:30.
  • 14 czerwca br. w Warszawie, w Centrum Dialogu Społecznego przy ul. Limanowskiego 23, w godzinach 11:00 – 16:30.

Na konferencję w Kutnie i w Warszawie można zgłaszać się przez stronę www.zhp.pl/konferencja. Udział w konferencji jest bezpłatny. Dla uczestników konferencji zapewniony będzie obiad. Zgłoszenia zamykamy na dwa dni przed konferencją, aby zapewnić wydruk materiałów dla wszystkich uczestników.

Konferencje stacjonarne uzupełnią i rozszerzą debaty internetowe, które odbędą się 18 i 22 czerwca o godz. 20.00. Szczegółowe informacje o nich przekażemy w najbliższych dniach.