Na finiszu postępowania konkursowego, które z różnych względów bardzo się wydłużyło, prawie powołana komenda polskiego kontyngentu na Roverway 2016 wycofała się (powód – pojawienie się nowych obowiązków w pracy zawodowej), stąd ogłaszamy dodatkowy szybki nabór chętnych na funkcję komendanta.

Szukamy osoby, która zechce podjąć wyzwanie dowodzenia polskim kontyngentem na Roverway 2016 we Francji (wydarzenie dla osób w wieku 16-22 lata, 3-14 sierpnia 2016). Optymalnie osoba ta powinna spełniać warunki opisane w konkursie, w tym wiek minimum 23 lata i co najmniej stopień podharcmistrza/ podharcmistrzyni, język angielski, doświadczenie we współpracy skautowej – np. organizacja wymiany dwustronnej, udział w komendzie przedsięwzięcia zagranicznego, udział w zlocie skautowym, w Jamboree…).

Uwaga: Na tym etapie nie oczekujemy przesłania żadnych dokumentów, a jedynie nawiązania kontaktu.

Chętnych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy (w przypadku przesłania maila proszę podać numer telefonu do kontaktu) do niedzieli 6 grudnia włącznie:

hm. Ewa Sidor [email protected] lub

hm. Ewa Lachiewicz-Walińska [email protected] lub telefonicznie 601 888 817.

Czekamy na osoby zdecydowane, prawie zdecydowane lub biorące poważnie pod uwagę objęcie tej funkcji.

Wydział Wędrowniczy i Wydział Zagraniczny GK