Zakończył się konkurs organizowany przez grupę Envelo i Związek Harcerstwa Polskiego.
Jeszcze nie wiadomo, która drużyna otrzyma 10 tysięcy złotych na dofinansowanie letniego obozu marzeń.

Konkurs „Czas przygody” polegał na rejestrowaniu zastępów i wysyłaniu neokartek na pomocą specjalnego kodu.
Zastępy, które wysłały najwięcej kartek mogą liczyć na kuszącą nagrodę – za 1. miejsce przewidziane jest 10 tysięcy złotych, za 2. – 7 tysięcy, zaś za 3. – 5 tysięcy.

Chociaż na wyniki musimy jeszcze poczekać, polecamy w dalszym ciągu korzystać z oferty Envelo – kartki można wysyłać przez www.envelo.pl. Znajduje się tam również specjalna kolekcja harcerska!

Czym jest sama neokartka? To specjalna usługa – po wyborze wzoru (można dodać również własny projekt!), wyborze adresatów i napisaniu treści wysyłamy kartkę, która niebawem pojawi się wydrukowana w skrzynce pocztowej adresata.
To świetna niespodzianka dla przyjaciół, nowoczesny sposób na wysłanie urodzinowych lub świątecznych życzeń czy pomysł na pozdrowienia z wakacji!

Poczta Polska Usługi Cyfrowe jest partnerem Związku Harcerstwa Polskiego.