Już po raz czwarty Wrocławski Krąg Instruktorski "Bumerang" ma ogromną przyjemność zaprosić w dniach 14-16 marca 2014 r. do Wrocławia na Ogólnopolski Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej "Bumerang.

Na festiwalu będą mogli wystąpić przedstawiciele wszystkich pionów wiekowych, z każdej organizacji harcerskiej i skautowej działającej na terytorium RP, w czterech kategoriach: zuchy, harcerze i harcerze starsi, wędrownicy i instruktorzy oraz soliści (tu bez podziału na wiek).

Zaprezentować należy dwie piosenki – jedną typowo harcerską, a drugą w temacie: ŻYWIOŁ-owa piosenka rajdowa. Występy będą oceniane przez Jury, złożone z osób posiadających doświadczenie muzyczne. Na laureatów festiwalu czekają atrakcyjne nagrody. W czasie trwania imprezy uczestnicy będą mieli możliwość doskonalenia swojego warsztatu, między innymi na zajęciach muzycznych i plastycznych, poznania Wrocławia podczas gry miejskiej, a także nawiązania nowych i utrwalenia starych znajomości.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.bumerang.zhp.pl
Serdecznie zapraszamy do udziału.

Komenda IV OFPHiT "Bumerang"