header zhppl

Toruń, Szczecin, Warszawa, Łódź, Gdynia, Chorzów – przed Wami aż sześć okazji do poznania współczesnych metod promowania  harcerstwa. Rekrutacja już trwa!

Specjaliści z dziedzin fotografii, grafiki, video, mediów społecznościowych, dziennikarstwa i rzecznictwa pokażą jak kreuje się wizerunek harcerstwa XXI wieku. Treści szkolenia przeznaczone są dla wszystkich członków ZHP, którzy ukończyli 16 rok życia.

Nadchodzące szkolenia PR LAB:

mapka zhppl

Podczas PR LABu istnieje możliwość wzięcia udziału w 3 warsztatach specjalistycznych (fotografia, grafika, video, media społecznościowe, budowa komunikatu) oraz otwartych prelekcjach. Dodatkowo, w każdym mieście organizowane są spotkania z dziennikarzami lokalnych redakcji prasowych, radiowych i telewizyjnych, które są nie tylko atrakcją programową, ale także możliwością nawiązania kluczowych relacji.

Mamy też dobrą wiadomość dla wszystkich niezdecydowanych, a także tych, którzy z jakichś przyczyn nie będą mogli wziąć udziału w szkoleniu. Oglądajcie nowy cykl video PR LAB na kanale ZHP360, który w przyjaznej formie przybliży warsztatowe treści. Pierwszy odcinek poświęcimy fotografii! Premiera planowana jest na połowę października.

Informacje o zapisach na warsztaty publikowane będą na oficjalnym profilu ZHP na Facebooku w postaci osobnych wydarzeń. Już dziś zapraszamy do Torunia na pierwszy PR LAB tej jesieni (link do rekrutacji)!

phm. Agata Grzywacz
instruktorka Wydziału Komunikacji i Promocji GK ZHP