Ty albo Twój hufiec organizujecie duże przedsięwzięcie harcerskie? Jesteście gotowi otworzyć się z ofertą na całe ZHP? Potrzebujecie promocji rajdu, kursu czy eventu?
Macie więc niecały miesiąc, żeby wpisać je do kalendarza ZHP 2014/2015!

Główna Kwatera ZHP przygotowuje kolejną edycję kalendarza. Pragniemy, by znalazły się w nim wszystkie ogólnopolskie propozycje rajdów, biwaków, zlotów, festiwali i szkoleń. Prosimy wszystkie harcerskie komendy oraz organizatorów wydarzeń o uzupełnienie poniższej ankiety wyłącznie i wpisanie przedsięwzięcia o charakterze ogólnopolskim lub regionalnym otwartym dla wszystkich członków ZHP.

Zgłoszenia można wysyłać do 15 sierpnia za pomocą załączonego formularza. GK ZHP zastrzega sobie prawo nanoszenia zmian oraz selekcji zgłoszonych przedsięwzięć.

Dzięki kalendarzowi ZHP drużynowi będą mieli szansę skorzystania z pełnej oferty programowej ZHP. Nie zwlekaj – wpisz, czego nie można przegapić w nadchodzącym roku harcerskim!

Chcesz przypomnieć sobie, co działo się w ZHP w czerwcu? Spójrz na kolejne wydanie #ZHP. W publikacji może się znaleźć relacja z Twojego wydarzenia! Zainteresuj nas, wysyłając zgłoszenie!

phm. Aleksandra Tasz

instruktor Wydziału Komunikacji i Promocji GK ZHP