Otwieramy rekrutację do Zespołu Projektu Jamboree 2023! Zespół pracować będzie w latach 2014-2024, a jego celem będzie opracowanie kandydatury do organizacji Światowego Jamboree Skautowego, która zostanie przedstawiona Światowej Konferencji Skautowej w roku 2017. Będzie on także wspierał organizację zlotu Intercamp 2015 oraz zorganizuje Jamboree Europy Środkowej 2016 i Zlot na 100-lecie ZHP w 2018 r.

Zespół Projektu Jamboree 2023 skupi około 100 wolontariuszy, zorganizowanych w 10 różnych grupach roboczych (m.in. program, promocja, finanse, zarządzanie kryzysowe, IT). Ze względu na bardzo długi czas realizacji projektu oraz jego złożoność liczymy się z tym, że w ciągu 10 lat skład zespołu w dużym stopniu się zmieni. Wolontariusze zostaną zorganizowani w grupach roboczych, kierowanych przez szefów. Dodatkowo, każda grupa robocza znajdować się będzie pod opieką koordynatora, udzielającego jej wsparcia organizacyjnego i logistycznego.

Rekrutacja już ruszyła! Swoje CV i list motywacyjny można wysyłać do godz. 23:59 dnia 30 września br. na adres mailowy: [email protected]
Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

pwd. Anna Markiewicz

praktykantka Wydziału Komunikacji i Promocji