Do 20 maja przedłużone zostały zgłoszenia na spotkanie z Sekretarzem Generalnym WOSM Scottem Tearem i Dyrektorem Globalnym WOSM Göranem Hägerdalem. Jedyne wydarzenie tego typu już w środę 21 maja. Do udziału w nim zapraszamy wszystkich chętnych harcerki i harcerzy, którzy skończyli 18 lat, mówią po angielsku i chcą uczestniczyć w epokowym wydarzeniu.

Chcecie dowiedzieć się na czym polega praca najbardziej zajętego skauta świata? Zastanawiacie się jakie mundury noszą skauci działający w zarządzie Światowej Organizacji Ruchu Skautowego (WOSM)? Jeśli macie pytania i nie boicie się ich zadać – zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z najważniejszymi skautami na świecie – Sekretarzem Generalnym i Dyrektorem Globalnym WOSM.

Spokanie odbędzie się w środę 21 maja od 15:30 do 17:30 w siedzibie Głównej Kwatery ZHP, ul. Konopnickiej 6. Aby zgłosić się, wystarczy wysłać maila na [email protected] podając poniższe dane:

– imię i nazwisko oraz stopień

– metodykę w jakiej działacie

– funkcję, jaką aktualnie pełnicie

– skąd jesteście.

Na zgłoszenia czekamy do 20 maja do godziny 8:00.

Jeśli chcecie zaś spotkać się z władzami WOSM jeszcze wcześniej i pomóc nam w organizacji gry miejskiej dla nich, zgłoście się na [email protected]. Gra miejska odbędzie się przed spotkaniem, zbiórka zespołu organizacyjnego w środę o 8:00 pod Główną Kwaterą.

phm. Wojtek Puchacz

instruktor Wydziału Komunikacji i Promocji GK ZHP