Druhny i Druhowie,

22 lutego odbywa się jedno z najważniejszych świąt harcerskich i skautowych na świecie – Dzień Myśli Braterskiej. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was pakiet grafik, które możecie wykorzystać w komunikacji zewnętrznej oraz wewnętrznej waszego środowiska.

Zestaw zawiera logotyp DMB, przyjęty na obecne obchody, do wykorzystania w materiałach drukowanych oraz publikacjach internetowych; cover photo na fanpage Twojego środowiska, informujący o DMB oraz coverphoto o gali Dnia Myśli Braterskiej w Łodzi. Załączamy również kartki pocztowe, które wystarczy wydrukować i dodać swoje życzenia lub wysłać drogą elektroniczną do partnerów, sojuszników i skautowych przyjaciół.

Kartki można wysyłać również przez platformę Envelo – Neokartki. Na stronie envelo.pl po wpisaniu kodu " 00000039036D13L " otrzymacie 20% zniżki. Kupon jest ważny do 5 marca na www.envelo.pl – harcerskie kartki na DMB i nie tylko. 1 zł od każdej kartki, zasili "Kapitał Przyszłości ZHP".

Od 2012 roku wspólnie pracujemy nad kreowaniem pozytywnego wizerunku naszej organizacji, dlatego po raz kolejny przyczyńmy się do spójnego przekazu naszych wartości. Pliki można znaleźć w repozytorium szablonów: https://drive.google.com/folderview?pli=1&id=0B6wzt3wBkxyBQmFYRFEwcFUtTHc&tid=0B4rIMlUUKURDZnFFRTYzRWtKQ3M

Życzymy Wam wiele braterskich chwil i kreatywnych pomysłów!

phm. Wiktoria Drozd
Wydział Promocji GK ZHP