Jesteś ciekaw, jakie zwyczaje mają skauci niemieccy? Czym się różnią od nas? A może w czym są do nas podobni? Widziałeś, jak wygląda ich typowy namiot, w którym można palić ognisko w środku? Od kogo niemieccy skauci zapożyczyli te namioty?

Tego wszystkiego i innych rzeczy możesz dowiedzieć się na spotkaniu polsko-niemieckim dla drużynowych i osób odpowiedzialnych za program drużyn Start-Up 2014. Możesz także pomóc nam zaprezentować sąsiadom zza Odry specyfikę polskiego harcerstwa.

Zgłoś się na Start-Up 2014, który odbędzie się w terminie 26-28 września 2014 r. w Zaborówcu pod Lesznem, stanica Hufca Legnica http://zaborowiec.legnica.zhp.pl/.

Wpisowe 50 zł, płatne przelewem na konto po zakwalifikowaniu się na imprezę,  pokrywa zakwaterowanie, wyżywienie i materiały programowe.

Komunikacja na seminarium będzie przy pomocy tłumaczy, mile widziana znajomość angielskiego lub niemieckiego.

Więcej informacji na facebooku lub w zakładce Wydziału Zagranicznego.

phm. Wojtek Puchacz

instruktor Wydziału Promocji GK ZHP