Główna Kwatera ZHP po raz kolejny ogłasza ofertę praktyk wakacyjnych dla członków Związku Harcerstwa Polskiego! Zapraszamy studentów i absolwentów pragnących zdobyć cenne doświadczenie, nowe umiejętności i wiedzę na temat funkcjonowania największej organizacji wychowawczej w Polsce!

Oferta jest przewidziana dla członków ZHP powyżej 18 roku życia, szukających doświadczenia zawodowego i rozwoju ścieżki instruktorskiej. Praktyki wakacyjne trwają dwa tygodnie. Młodzi specjaliści mogą rozwijać się w 4 obszarach. Na zgłoszenia kandydatów czekają wydziały: Komunikacji i Promocji, Programowy, Księgowości oraz Biuro Głównej Kwatery.

To wyjątkowe przeżycie jest w Twoim zasięgu ręki! Nie zwlekaj – zgłoś się! Czekamy na Twoją ankietę do 22 czerwca!

Więcej o praktykach, terminach, wymaganiach i procesie rekrutacji znajdziesz tutaj.

Ankieta aplikacyjna znajduje się na http://komunikaty.gk.zhp.pl/node/328.

phm. Justyna Sikorska

członkini GK ZHP,