Wielu ludzi potwierdzić może, że dwa tygodnie w Głównej Kwaterze zupełnie odmieniają pogląd na Związek Harcerstwa Polskiego. To czas wielu wyzwań, poznawania wspaniałych osób, nabywania nowych umiejętności i wiedzy. To czas, który Ty możesz wykorzystać do swojego dalszego rozwoju instruktorskiego, a także zawodowego. Przyjedź do nas i przeżyj tę przygodę już tej zimy!

Czym jest Program Praktyk ZHP?
Rozwój – nowe kompetencje, indywidualny program,
Wyzwanie – zadania na poziomie ogólnopolskim, decyzyjność, praktyka
w dynamicznym środowisku pracy – w centrali największej organizacji młodzieżowej w Polsce.
Ludzie – grono instruktorów z całej Polski, możliwość nawiązania cennych znajomości.
Warszawa – 2 tygodnie życia w stolicy! Praktyki od 9-17 – reszta czasu dla Ciebie!

Dla kogo?
Oferta jest przewidziana dla członków ZHP powyżej 18 roku życia, z co najmniej otwartą próbą na stopień podharcmistrza szukających doświadczenia zawodowego i rozwoju ścieżki instruktorskiej.

– czas trwania: 2 tygodnie (10 dni roboczych i jeden weekend),
– praktykant ma zagwarantowane zakwaterowanie i jeden posiłek dziennie,
– współpraca na podstawie umowy wolontariackiej,
– praktykant otrzyma zaświadczenie o odbytych praktykach.

Krok 1. Zapoznaj się z ofertą praktyk.
Krok 2. Uzupełnij ankietę aplikacyjną i wyślij ją na adres [email protected]
Krok 3. O wynikach rekrutacji zostaniesz poinformowany do 10 stycznia 2014 r. telefonicznie oraz mailowo.
Zgłoszenia przyjmujemy do 5 stycznia 2014 r.

Dokumenty rekrutacyjne znajdują się tu.

phm. Justyna Sikorska
członkini Głównej Kwatery ZHP