Budzisz się i widzisz przebijający się przezBudzisz się i widzisz przebijający się przez korony drzew błękit spokojnego morza, który nie wiadomo w jakim punkcie zlewa się z horyzontem… To nie żeglarska opowieść. W takim otoczeniu odbyły się ostatnie w tym roku warsztaty PR LAB. 28-30 listopada projekt przycumował do Gdyni.

Na stanicy harcerskiej Hufca ZHP Gdynia nad Zatoką Gdańską zamieszkało 53 uczestników warsztatów, dla których blisko 20 osób prowadziło zajęcia. Ale nie była to jedyna przestrzeń do kreatywnego rozwoju. Warsztaty rozpoczęły się od wprowadzających w tematykę promocji i PR-u prelekcji na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni.

Sobotę można było zaliczyć do intensywnego dnia – 9 godzin warsztatów z tematów takich jak video, fotografia, budowa komunikatu, media społecznościowe czy grafika były nie lada wyzwaniem. Uczestnicy świetnie poradzili sobie z każdym zagadnieniem i już niedługo będzie można zobaczyć efekty ich pracy na naszych związkowych portalach.
Wielką zaletą warsztatów była strefa relaksu: przytulna kawiarenka z kolekcją ponad 80 rodzajów herbat, pokazy filmowe, czy wieczór karaoke. Specjalnie dla uczestników PR LAB Gdynia na piaskach polskiego wybrzeża zorganizowany został pokaz fireshow grupy jednego z pomorskich harcerzy, Dawida Windorpskiego (jego umiejętności podziwiali także uczestnicy 3. Zlotu Kadry w Leśnej Hucie). Na zmarzniętych widzów czekała niespodzianka w postaci koncertu finalistek „Mam Talent” – Nikoli Raczko i Agaty Nadgrabskiej. Na zakończenie dnia, każdy uczestnik stanął po tej drugiej stronie obiektywu, pozując do zdjęcia po "nowe profilowe" przed najlepszym fotografem Chorągwi Gdańskiej – Maćkiem Kołkiem.

Niedziela minęła pod znakiem warsztatów do wyboru. Największym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty z emisji głosu z Markiem Kaczanowskim, dyrektorem studium wokalno- aktorskiego Teatru Muzycznego w Gdyni. Uczestnicy mogli także skorzystać z nauki tworzenia nowoczesnych prezentacji multimedialnych, produkcji muzyki elektronicznej oraz popracować nad swoją autoprezentacją. Taka dawka emocji i niezwykle inspirujących spotkań była możliwa dzięki organizatorom wydarzenia: Jackowi Grzebielusze, Adrianowi Łukaszewskiemu i Agacie Salwińskiej.

To ostatni PR LAB w tym roku, ale uczestnicy gdyńskiej edycji już czekają na obiecaną wersję warsztatów LEVEL UP!

Martyna Radomska
uczestniczka warsztatów PR LAB w GdyniBudzisz się i widzisz przebijający się przez korony drzew błękit spokojnego morza, który nie wiadomo w jakim punkcie zlewa się z horyzontem… To nie żeglarska opowieść. W takim otoczeniu odbyły się ostatnie w tym roku warsztaty PR LAB. 28-30 listopada projekt przycumował do Gdyni.
Budzisz się i widzisz przebijający się przez korony drzew błękit spokojnego morza, który nie wiadomo w jakim punkcie zlewa się z horyzontem… To nie żeglarska opowieść. W takim otoczeniu odbyły się ostatnie w tym roku warsztaty PR LAB. 28-30 listopada projekt zacumował w Gdyni.

Na stanicy harcerskiej Hufca ZHP Gdynia nad Zatoką Gdańską zamieszkało 48 uczestników warsztatów, dla których blisko 20 osób prowadziło zajęcia. Ale nie była to jedyna przestrzeń do kreatywnego rozwoju. Warsztaty rozpoczęły się od prelekcji   wprowadzających w tematykę promocji i PR-u na deskach Studium Wokalno-Aktorskiego przy Teatrze Muzycznym w Gdyni.

Sobotę można było zaliczyć do jednego z intensywniejszych dni – 9 godzin warsztatów z tematów takich jak video, fotografia, budowa komunikatu, media społecznościowe czy grafika były nie lada wyzwaniem. Uczestnicy świetnie poradzili sobie z każdym zagadnieniem i już niedługo będzie można zobaczyć efekty ich pracy na naszych związkowych portalach.

Wielką zaletą warsztatów była strefa relaksu: przytulna kawiarenka z kolekcją ponad 80 rodzajów herbat, pokazy filmowe, czy wieczór karaoke. Specjalnie dla uczestników PR LAB Gdynia na piaskach polskiego wybrzeża zorganizowany został pokaz fireshow grupy jednego z kościerskich harcerzy, Dawida Windorpskiego (jego umiejętności podziwiali także uczestnicy 3. Zlotu Kadry w Leśnej Hucie). Na zmarzniętych widzów czekała niespodzianka w postaci koncertu finalistek „Mam Talent” – Nikoli Raczko i Agaty Nadgrabskiej. Na zakończenie dnia każdy uczestnik stanął po tej drugiej stronie obiektywu, pozując do zdjęcia po "nowe profilowe" przed najlepszym fotografem Chorągwi Gdańskiej, Maciejem Kołkiem.

Niedziela minęła pod znakiem warsztatów do wyboru. Największym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty z emisji głosu z Markiem Kaczanowskim, Dyrektorem Studium wokalno – aktorskiego Teatru Muzycznego w Gdyni. Uczestnicy mogli także skorzystać z lekcji tworzenia nowoczesnych prezentacji multimedialnych w programie Prezi, produkcji muzyki elektronicznej oraz popracować nad swoją autoprezentacją. Taka dawka emocji i niezwykle inspirujących spotkań była możliwa dzięki organizatorom wydarzenia: Jackowi Grzebielucha, Adrianowi Łukaszewskiemu i Agacie Salwińskiej. Nadmienić warto, że całe wydarzenie objęte było honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gdyni Wojciecha Szczurka.

uczestniczka warsztatów PR LAB w Gdyni
uczestniczka warsztatów PR LAB w Gdynikorony drzew błękit spokojnego morza, który nie wiadomo w jakim punkcie zlewa się z horyzontem… To nie żeglarska opowieść. W takim otoczeniu odbyły się ostatnie w tym roku warsztaty PR LAB. 28-30 listopada projekt przycumował do Gdyni.

uczestniczka warsztatów PR LAB w Gdyni