Znamy już finalistów Wielkiego Konkursu Fotograficznego „Śladami Karola Wojtyły”.

Niezmiernie miło nam poinformować, że wyłoniliśmy czworo finalistów Wielkiego Konkursu Fotograficznego „Śladami Karola Wojtyły”. Wszystkie nadesłane do konkursu fotografie pokazały nam, że znacie w swojej najbliższej okolicy miejsca związane z postacią Karola Wojtyły. Dziękujemy wszystkim za wysłanie swoich zdjęć do konkursu. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają od nas pamiątkowy dyplom wraz z upominkiem. Czwórka finalistów otrzyma nagrody.

Finalistami konkursu zostali:
1. 27 Drużyna Harcerska Nieprzetartego Szlaku Śruderoki z Hufca Podhalańskiego ZHP,
2. 19 Zuchowa Gromada Krasnalek Borkowskich z Hufca Kraków-Podgórze,
3. 19 Zuchowa Gromada Wilczków Borkowskich z Hufca Kraków-Podgórze,
4. Druhna Aleksandra Baniak z 12 Drużyny Starszo-Harcerskiej Źródło w Ujściu Gorlickim.

W najbliższym czasie skontaktujemy się z uczestnikami konkursu w sprawie przekazania dyplomów, nagród oraz upominków.

phm. Marceli Ratajczak

instruktor Wydziału Programowego GK ZHP