Przygotowania kandydatury ZHP do organizacji Światowego Jamboree Skautowego 2023 i imprez poprzedzających wchodzą w kolejny etap.

13 i 14 września w Warszawie w Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog” pracowali szefowie grup roboczych Zespołu Projektu „Jamboree 2023”, wybrani w ramach odbywającej się w końcu sierpnia otwartej rekrutacji. Jednym z ważnych punktów weekendu było spotkanie zespołu z Naczelnik ZHP hm. Małgorzatą Sinicą.

Z radością przedstawiamy Wam szefów grup roboczych Zespołu Projektu „Jamboree 2023”:

• hm. Julianna Zapart (Chorągiew Dolnośląska) – GR Kadra i wsparcie wolontariuszy
  • phm. Rafał Talar (Chorągiew Krakowska) – GR Kadra i wsparcie wolontariuszy
  • phm. Anna Jaworska (Chorągiew Śląska) – GR Motyw programowy
  • phm. Jacek Grzebielucha (Chorągiew Gdańska) – GR Motyw programowy
  • phm. Andrea Wilk (Chorągiew Dolnośląska) – GR Komunikacja i promocja
  • Michał Kacprowicz (Chorągiew Warmińsko-Mazurska) – GR Komunikacja i promocja
  • phm. Aneta Radziszewska (Chorągiew Stołeczna) – GR Administracja i budżet
  • phm. Stanisław Matysiak (Chorągiew Stołeczna) – GR Administracja i budżet
  • phm. Aleksandra Kacprowicz (Chorągiew Warmińsko-Mazurska) – GR Projekt zagospodarowania terenu
  • pwd. Oskar Amiri (Chorągiew Wielkopolska) – GR Projekt zagospodarowania terenu
  • phm. Agnieszka Siłuszek (Chorągiew Stołeczna) – Międzynarodowa Grupa Kontaktowa
  • phm. Wojtek Puchacz (Chorągiew Stołeczna) – Międzynarodowa Grupa Kontaktowa

Do końca września przyjmujemy zgłoszenia instruktorów, którzy chcą wejść w skład grup roboczych i wziąć udział w tworzeniu jednego z największych wyzwań dzisiejszego ZHP.

hm. Karol Gzyl
członek Głównej Kwatery ZHP