W Wasze ręce trafiły już pakiety dotyczące najnowszej propozycji programowej „Teraz Afryka – od źródeł skautingu do kontynentu przyszłości”. Możecie znaleźć w nich wiele ciekawych informacji na temat tego kontynentu, ale również mnóstwo pomysłów i inspiracji do działania czy wykorzystania na zbiórkach.

Każdy z Was jednak słyszał o Afryce już wcześniej i z całą pewnością ma o niej swoje wyobrażenie. Dlatego teraz nie pozostaje Wam nic innego, jak wziąć udział w wyjątkowym konkursie! Zapraszamy do niego wszystkie gromady, drużyny i kręgi.

Wykorzystajcie mapę załączoną do propozycji (lub stwórzcie własną) i dowolną techniką pokażcie nam, jak Wy widzicie Afrykę – jej kulturę, historię, geografię czy mieszkańców. Możecie wycinać, przyklejać, rysować, pisać – co tylko Wam w duszach gra!

Na Wasze prace czekamy do 5 grudnia 2014 r. Rozwiązanie konkursu nastąpi po 20 grudnia, a na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – prosto z Afryki!

Dodatkowo wszystkie informacje i materiały dotyczące propozycji oraz konkursu możecie znaleźć w Centralnym Banku Pomysłów, pod adresem http://cbp.zhp.pl/011q5

phm. Małgorzata Lenartowicz

Stały współpracownik Zespołu ds. Informacji Wydziału Komunikacji i Promocji GK ZHP