Zastanawiacie się jak obniżyć koszty obozu? Jest ku temu wspaniała okazja! Pamiętacie może firmę Envelo? Tak, tę od neokartek! We współpracy z Poczta Polską stworzyliśmy dla Was nowe wzory kartek, a wszystko po to by ułatwić Wam konkursowe zadanie!

Specjalnie dla Was rusza kolejny internetowy konkurs – tym razem skierowany do harcerskich zespołów.
Zasady są proste – chodzi o przesłanie jak największej ilości kartek ze specjalnie wygenerowanego kodu (każdy zgłoszony zastęp otrzyma swój unikalny kod).

Nagroda jest kusząca! W konkursie można wygrać aż 10.000 zł na dofinansowanie Harceskiej Akcji Letniej!
Jak to zrobić? Wystarczy zarejestrować się 3-7 osobowym zastępem na stronie http://druzynazhp.envelo.pl/ i rozpocząć swoją przygodę w konkursie „Czas przygody”!

Koniecznie zapoznajcie się z regulaminem, gdzie dowiecie się więcej na temat całej akcji!

Regulamin konkursu „Czas przygody”

1. Konkurs „Czas przygody” to zabawa skierowana do wszystkich członków ZHP niezależnie od wieku, przydziału służbowego, stopnia czy funkcji. W konkursie biorą udział 3-7 osobowe zastępy.
2. Cele konkursu:
Motywowanie do współdziałania w grupie.
Promocja tradycji, jakimi są wysyłane życzenia na Dzień Myśli Braterskiej czy Wielkanoc.
Zapoznanie harcerzy z nowym produktem na rynku usług pocztowych, jakim jest neokartka.
3. Organizatorem konkursu jest Główna Kwatera ZHP. Partnerem strategicznym przedsięwzięcia i fundatorem nagród jest Poczta Polska Usługi Cyfrowe.
4. Konkurs trwa od 24 lutego do 1 czerwca 2014 roku. Czas trwania obejmuje takie okazje i przedsięwzięcia jak: Walentynki, Dzień Myśli Braterskiej, plebiscyt „Niezwyczajni 2013”, Dzień Kobiet, Wielkanoc czy Święto Flagi.
5. 14 lutego na stronie www.zhp.pl oraz www.envelo.pl odbędzie się oficjalne przedstawienie nowej kolekcji harcerskich neokartek. Od tego momentu kartki będą udostępnione do sprzedaży w cenie 4,99zł.
6. Zastępowy rejestruje siebie na stronie www.druzynazhp.envelo.pl. Do rejestracji potrzebny jest e-mail, imię i nazwisko oraz adres. Następnie dołącza do niego 2-6 osobowy zastęp.
7. Zadaniem zarejestrowanych na stronie zastępów jest wysłanie jak największej ilości neokartek.
8. Każdy zastęp otrzymuje unikalny kod, na którego podstawie zliczane są wysłane kartki. Kodu mogą używać również osoby niebędące członkami zarejestrowanego zastępu.
9. Zgłaszające się osoby niepełnoletnie, akceptując regulamin oświadczają, że opiekunowie prawni zostali poinformowani i wyrazili zgodę na udział w konkursie. Informacja, o jakiej tu mowa, dotyczy w szczególności wiedzy opiekunów prawnych małoletnich o podstawowych zasadach związanych z niniejszym konkursem, w tym o koszcie harcerskiej neokartki – patrz pkt 5 powyżej, a także o możliwości zakupu przez jednego uczestnika konkursu nieograniczonej ilości harcerskich neokartek.
10. W konkursie przewidziane są nagrody pieniężne, które przeznaczone zostaną na dofinansowanie letniego obozu harcerskiego:
miejsce – 10 tysięcy złotych,
miejsce – 7 tysięcy złotych,
miejsce – 5 tysięcy złotych.
2. Nagrody główne w konkursie składają się z dofinansowania do obozów letnich bonu o wartości 10 000 PLN, 7 000 PLN, 5000 PLN, oraz z dodatkowej nagrody pieniężnej, która zostanie potrącona przez Fundatora nagród i przeznaczona na pokrycie należnego podatku dochodowego od osób fizycznych od wygranej w Konkursie w wysokości 10% wartości nagrody głównej w trybie art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.
3. Podczas konkursu uczestnicy mogą na adres [email protected] przesłać propozycję własnej kartki. Tematyka kartek może być ściśle związana z działalnością harcerską. Prace zgłaszać można wyłącznie w wersji cyfrowej (obrazki trójwymiarowe można sfotografować). Orientacja pozioma. Dozwolone formaty pliku: BMP, GIF, JPEG, PNG, TIFF. Maksymalny rozmiar pliku: 5MB. Sugerowana rozdzielczość dłuższego boku zdjęcia: 2624 pikseli. Kartki, które spełniać będą założone standardy jakościowe mogą zostać umieszczone na stronie i być umożliwione do wysyłania.
4. Wysłanie pracy jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu oraz oświadczeniem, że autor pracy „ma wszelkie prawa do korzystania ze zdjęcia oraz, że zdjęcie nie zawiera treści sprzecznych z prawem lub dobrymi obyczajami, w tym treści wulgarnych lub obraźliwych.”
5. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 15 czerwca na stronie www.zhp.pl. Laureat konkursu zostanie poinformowany o zwycięstwie drogą elektroniczną.
6. Informacje na temat konkursu udzielane są przez adres mailowy [email protected] lub pod numerem telefonu +48 22 339 06 88 (cena połączenia zgodnie z cennikiem operatora) – czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17.
7. Część dochodu z każdej wysłanej pocztówki będzie zasilać „Kapitał Przyszłości ZHP”, czyli fundusz gromadzący środki na kształcenie młodej kadry, promowanie działań służących uzyskiwaniu przez zuchy i harcerzy umiejętności i wiedzy przydatnej w dorosłym życiu – czyli kluczowych kompetencji przyszłości.

Konkurs kończy się 31 maja – warto zapamiętać ten termin, bo do tego dnia naliczane są Wasze zakodowane neokartki.
Pamiętajcie, że w przesyłanie kartek możecie zaangażować nie tylko osoby z harcerstwa, swoich bliskich, ale także ludzi niezrzeszonych w ZHP. Nagrody są naprawdę atrakcyjne, dlatego nie zastanawiajcie się długo i nie zwlekacie – to właśnie Wy możecie wygrać 10.000!

Wchodźcie na www.druzynazhp.envelo.pl i rejestrujcie własne zastępy! Być może dzięki specjalnej nagrodzie spełnicie najskrytsze marzenia swojej drużyny na wspaniały obozowy program!

Powodzenia!

dh. Agnieszka Wojciechowska