Po sukcesie zeszłorocznej Bałtyckiej Wyprawy Wędrowniczej oraz po Rejsie Podług Słońca i Gwiazd z 2012 roku, czas na tegoroczną propozycję. W tym roku popłyniemy na północ. Będziemy eksplorować fiordy Norwegii, połączymy żeglarstwo z trekkingiem po górach.

Popłyń z nami na Wyprawę Norweską legendarnym jachtem polskich wędrowników!

Harcerska Wyprawa Norweska, to kolejna etapowa wyprawa dla wędrowników. Tym razem naszym celem jest eksploracja fiordów norweskich, zarówno z wody jak i… z lądu. W ramach wyprawy proponujemy, oprócz żeglarskiej włóczęgi po fiordach, równiez trekkking po górach, łowienie rekinów i robienie tego wszystkiego co zaplanujecie.

Wyprawa odbędzie się w formie czterech siedmiodniowych etapów.

W czasie wyprawy zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie na jachcie, opiekę kapitana, ubezpieczenie.

Nie zapewniamy kosztów dotarcia do miejsca startu i powrotu z wyprawy.

Koszt wyprawy wynosi:

950 zł dla osób w wieku 15 – 19
1050 zł dla osób w wieku 20 – 25
1240 zł dla osób w wieku powyzej 25 lat.
Jeśli myślicie o wykupieniu całego etapu – skontaktujcie sie z organizatorami. Będziemy negocjować cenę 🙂

Dowiedz się więcej i zgłoś się na wyprawę: http://www.cwm.edu.pl/harcerska-wyprawa-norweska

Centrum Wychowania Morskiego