Centralna Składnica Harcerska 4 Żywioły stworzyła specjalną aplikacje dla harcerzy. Umożliwi ona ściągnięcie na smartfon lub tablet informacji i materiałów przydatnych podczas zbiórek, wycieczek i obozów.

Aplikacje można pobrać (na razie za darmo) w serwisie Google play, pod adresem https://play.google.com/store/apps/details?id=net.trasko&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsIm5ldC50cmFza28iXQ

Po jej zainstalowaniu na tablecie lub smartfonie z systemem Android, możemy przeglądać artykuły i treści multimedialne przydatne dla harcerzy i instruktorów ze wszystkich organizacji harcerskich – już wkrótce pojawią się tam pomysły na zbiórki, teksty na temat technik harcerskich, historii harcerstwa, pionierki, surwiwalu i przyrodoznawstwa, porady przydatne przy organizacji rajdów, biwaków i obozów oraz wiele innych ciekawych treści.

Do rozwijania aplikacji potrzebni są autorzy tekstów i redaktorzy poszczególnych działów tematycznych, dlatego 4 Żywioły poszukują współpracowników – osób mających „lekkie pióro” i łatwość pisemnego formułowania myśli, znające się na którymś z wyżej wymienionych tematów i biegłe w wyszukiwaniu informacji w Internecie.  Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:  [email protected]   ,  22 339 06 75

Magdalena Głogowska

Centralna Składnica Harcerska 4 Żywioły