Tylko 3 dni dzielą nas od terminu zakończenia przyjmowania zgłoszeń na Rajd Grunwaldzki 2013. Zarejestrujcie się na stronie i weźcie udział w przygodzie życia!

Do udziału w tegorocznej edycji RG zgłosił się do tej pory już niemal tysiąc harcerzy i skautów. Uczestnicy mają do wyboru 9 tras – każda z nich przenosząca ich w inną czasoprzestrzeń. I tak trasa pierwsza zaczyna się szczególnym wydarzeniem, które ma miejsce w 2063 roku i przynosi wiele zmian w życiu mieszkańców Polski i Białorusi. Na trasie drugiej zaś uczestnicy odkryją historię zbrodni i klątwy sprzed lat.

Każda z tras, dopracowana ze szczególną zręcznością, już dziś jest zapełniona niemal po brzegi. Nie traćcie czasu i zarejestrujcie swój patrol do udziału w Rajdzie Grunwaldzkim 2013. Macie na to czas wyłącznie do końca maja. Koszt udziału w imprezie to 55 zł.

phm. Wojtek Puchacz
rzecznik prasowy RG13