Główna Kwatera ZHP zaprasza instruktorki i instruktorów do udziału w imieniu ZHP w wydarzeniu kształceniowym Regionu Europejskiego WOSM pod nazwą The Academy – które odbędzie się w Malle, w Belgii, w dniach 29 października – 3 listopada 2013. Oferta Akademii składa się z sesji kształceniowych i „open space” na różne tematy. Uczestnicy komponują sobie indywidualny program z cegiełek-modułów.

Kandydaci powinni spełniać następujące warunki:

• minimum stopień podharcmistrza;
  • swobodne porozumiewanie się po angielsku;
  • doświadczenie we współpracy międzynarodowej (skautowej);
  • pełnienie funkcji na szczeblu Głównej Kwatery lub na szczeblu chorągwi z zamiarem poszerzenia swoich kompetencji i przygotowania się do pełnieni zadań „wyżej”;
  • zainteresowanie programem Akademii i gotowość do aktywnego uczestniczenia w programie od początku do końca Akademii (pomimo tego, że ogólne zasady Akademii tego nie nakazują);
  • gotowość do złożenia sprawozdana pisemnego i służenia organizacji wiedzą i doświadczeniem zdobytymi podczas Akademii;
  • gotowość do zorganizowania sobie samodzielnie i na własny koszt przejazdu do miejsca Akademii (bilety muszą być oddane organizatorom jako udokumentowanie wymaganego wkładu własnego); wpisowe w wysokości 290 EUR, dzięki specjalnej ofercie wynegocjowanej dla ZHP, zostanie pokryte przez organizatorów.

Zgłoszenia w trybie pilnym – do 3 października. Prosimy o mail lub telefon do Wydziału Zagranicznego [email protected], 601 888 817, 22 339 06 39. Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z załączonym zaproszeniem i materiałami w Internecie.
Kandydatom prześlemy do wypełnienia ankietę zgłoszeniową.

Spośród kandydatów zostaną wybrane dwie osoby (w miarę możliwości co najmniej jeden mężczyzna), które ostatecznie wezmą udział w tym wydarzeniu jako delegacja ZHP. Można zgłaszać się w pojedynkę lub dwójkami.

Informacje:

www.academy.europak-online.net