Rozpoczęła się rejestracja na XXXI Ogólnopolski Rajd Kopernikański. Ponad 800 uczestników z całego kraju spotka się w Toruniu na jednym z największych rajdów w Polsce. Po raz 31. spotkamy się 21 lutego 2014 r., w mieście Mikołaja Kopernika, aby przez trzy dni przeżyć prawdziwie harcerską przygodę.

Już dziś możesz zgłosić swój patrol do udziału w XXXI Ogólnopolskim Rajdzie Kopernikańskim, który odbędzie się w dniach 21-23.02.2014 r, w Toruniu. Czar tego pięknego miasta i jego niezwykła atmosfera od ponad 30 lat urzeka tysiące harcerzy. Bądź jednym z nich!

Oferujemy Ci pięć tras dedykowanych odpowiednim grupom wiekowym – zuchową, harcerską, starszoharcerską, wędrowniczą i nową – instruktorską. Każda trasa to niezapomniane przeżycie, wspaniali ludzie, rywalizacja, atrakcyjne nagrody, a wszystko to w scenerii niezwykłego miasta wpisanego na listę UNESCO – Torunia.

Jeśli jeszcze nie byłeś na Ogólnopolskim Rajdzie Kopernikańskim, to ta edycja jest właśnie dla Ciebie. Zgłoszenia przyjmujemy do 15.01.2014 r.

Więcej szczegółów znajdziesz na www.kopernikanski.zhp.pl

Informator dostępny pod adresem: http://issuu.com/hufieczhptorun/docs/informator_2014

phm. Monika Kubacka

Komendantka XXXI Ogólnopolskiego Rajdu Kopernikańskiego