Ruszyła rejestracja na największy, letni rajd harcerski w Polsce. Ponad 1000 uczestników z całego kraju, niesamowite przygody i świetnie spędzone pięć lipcowych dni. O czym mowa? o Rajdzie Grunwaldzkim 2014.

Pieszo, rowerem, kajakiem, a nawet koleją, w ten sposób uczestnicy rajdu przemierzać będą malownicze zakątki północnej części Mazowsza, Ziemi Lubawskiej, Ziemi Dobrzyńskiej a także południowych Mazur.

Tegoroczna edycja to niesamowicie  wiele nowości, jakich nie znajdziecie na żadnym innym rajdzie w Polsce. Questing, storytelling i gryfikacja – te na pozór obco brzmiące nazwy sprawią, że tegoroczny Rajd Grunwaldzki na długo zapadnie w pamięci każdemu z Was, a doświadczenie jakie zdobędziecie przyda Wam się w wielu dziedzinach harcerskiego życia, ale nie tylko. To oczywiście nie koniec niespodzianek w tej edycji rajdu, ale nie wszystkie możemy Wam zdradzić.

Rejestracji możecie dokonać na stronie internetowej rajdu: http://www.rajdgrunwaldzki.zhp.pl

Każdy, kto chce przeżyć niesamowitą przygodę w gronie wyjątkowych ludzi, nie może przejść obojętnie obok tegorocznej edycji Rajdu Grunwaldzkiego, a już na pewno nie może go z nami zabraknąć.

Ale jeszcze zanim przyjedziecie na rajd,  zostało kilka dni żeby wziąć udział w naszym przedrajdowym konkursie. Do wykonania jest tzw. film poklatkowy zatytułowany: „Moje przygotowania na Rajd Grunwaldzki”. Wszystkie szczegóły na temat konkursu i wykonania możecie znaleźć na stronie internetowej rajdu. Spieszcie się – macie czas tylko do 17 listopada.

pwd. Bartłomiej Walkowski
rzecznik prasowy RG2014