Start Aktualności Pamiętajmy o kartach członkowskich ZHP!

Pamiętajmy o kartach członkowskich ZHP!

Nowy rok harcerski to czas zbiórek naborowych i przyjmowania do drużyn nowych członków. Pamiętajmy, że każda nowa osoba w ZHP powinna otrzymać kartę członkowską. Karta członkowska ZHP to ważny dokument identyfikacyjny dla każdego członka ZHP, ale też atrakcyjny gadżet, który pozwoli na tańsze zakupy u partnerów programu rabatowego ZHP oraz programu Bre Standard.

Jak to zrobić? Wystarczy wprowadzić nowego zucha lub harcerza do Ewidencji ZHP i zatwierdzić produkcję karty. Możemy wybierać pomiędzy kartą z funkcją płatniczą a kartą bez takiej funkcji. Wszystkich drużynowych i innych szefów jednostek, którzy mają pytania dotyczące zatwierdzania kart, prosimy o kontakt pod adresem karta@zhp.pl.

Zapraszamy na stronę www.zhp.pl/karta, gdzie w dziale FAQ znajdziecie odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące kart.

hm. Paweł Chmielewski
kierownik Wydziału Pozyskiwania Środków GK ZHP