Hufiec ZHP Łódź – Górna ogłasza I Ogólnopolski Konkurs „harcerski list” – konkurs na odręczne napisanie listu lub stworzenie widokówki z harcerskich wakacji.

Listy i widokówki można przysyłać  od 1 lipca do 31 sierpnia 2013 r. tradycyjną pocztą na adres organizatora:

Hufiec ZHP Łódź – Górna

ul. Pabianicka 55

93-548 Łódź

Konkurs jest otwarty dla przedstawicieli wszystkich grup wiekowych ZHP. Przewidywane są 3 kategorie:

„list klasyczny” (czyli tradycyjny, oceniany pod względem treści, stylu, ortografii)

„list dowolny” (kreatywność nieograniczona)

„list-widokówka” (czyli rysunek w formacie A5)

Listy-widokowki muszą być dziełem pojedynczych osób, listy klasyczne i dowolne mogą być tworzone przez zespoły (zastępy, drużyny, gromady itp.). Organizatorzy przewidują dla zwycięzców ciekawe nagrody oraz nagrodę specjalną Redakcji miesięcznika „Czuwaj” – patrona medialnego konkursu. Najciekawsze listy zostaną opublikowane w tym czasopiśmie.

phm. Michał Piotrowski

instruktor Wydziału Promocji GK ZHP

(na podstawie informacji od organizatora konkursu phm. Zdzisława Małolepszego)