Dzięki mobilizacji ludzi z całej Polski w ciągu kilkunastu dni na przeszczep płuc dla Justyny Piotrowskiej z Oławy zebrano milion złotych. Choć od operacji minęły ponad dwa miesiące, Justyna nie reaguje standardowo na niemal żadne terapie. Leczenie się przedłuża, a to oznacza, że do zmartwień o zdrowie dochodzi kolejne – czy wystarczy pieniędzy…

… dlatego Związek Harcerstwa Polskiego i Fundacja Świat z Uśmiechem zapraszają bardzo serdecznie na koncert charytatywny w którym zagrają „U studni”, „Cisza Jak Ta” i „Małżeństwo z Rozsądku”. Środki ze zbiórki w całości zostaną przeznaczone na rehabilitację Justyny po przeszczepie płuc.

Koncert odbędzie się 26.10.2013 r. (sobota) o godz.18:00 we wrocławskiej sali kinowej Regionalnej Bazy Logistycznej WP dawnym kinie OKO przy ul. Pretficza 24.

Biletem wstępu będzie datek do puszki, minimum 20 zł.

Bądźmy tego dnia z Justyną! Zobacz koncert na http://new.livestream.com/zhp/dlajustyny.

Serdecznie zapraszamy !

phm. Sławomir Bernaś