Druhno, druhu! Drogi rodzicu! Hej przyjacielu! Pamiętajcie o swoich bliskich na Święta Bożego Narodzenia i wyślijcie im życzenia w nowoczesnej formie harcerskiej neokartki! Obowiązkowo skorzystajcie z kodu rabatowego na 10% zniżki dedykowanego dla ZHP: 000000059354LCX. Każda wysłana pocztówka harcerska oraz każda dowolna neokartka, która wykorzystuje powyższy kod rabatowy zasila fundusz „Kapitał Przyszłości ZHP” o 1 zł!

Ale to nie wszystko, autorami prac są harcerze i harcerki –  finaliści chorągwiani, którzy czekają na rozstrzygnięcie konkursu graficznego. Gratulujemy talentów:

Anika Andrasiewicz, Chorągiew Wielkopolska ZHP

Maciej Syrek, Chorągiew Dolnośląska ZHP

Agata Szewczyk, Chorągiew Gdańska ZHP

Milena Pajdo, Chorągiew Kielecka ZHP

Barbara Daros, Chorągiew Łódzka ZHP

Paulina Pytel, Chorągiew Ziemi Lubuskiej ZHP

Kamil Mazurowski, Chorągiew Śląska ZHP

Marta Ratkowska, Chorągiew Warmińsko-Mazurska ZHP

Tomasz Śledziewski, Chorągiew Stołeczna ZHP

Ksenia Stach, Główna Kwatera ZHP

Wiktoria Drozd, Główna Kwatera ZHP

Twój wybór to ich krok do zdobycia tabletu Samsung Galaxy Tab 3! Która karta okaże się najlepsza?

Wysyłanie neokartek ZHP możliwe jest do 31 grudnia 2013 roku, dlatego już teraz zobacz na www.envelo.pl jakie to proste i ile radości możesz sprawić za pomocą kilku kliknięć! Kartki ZHP znajdują się w kategorii "Harcerskie". Odważ się i wypróbuj nowoczesną pocztę, a za kilka dni do skrzynki kogoś dla Ciebie ważnego trafi piękna, duża (A5) pocztówka z Twoimi życzeniami.

Pamiętaj, że Twój gest to również inwestycja w Związek Harcerstwa Polskiego, szkolenia kadry i lepszy program harcerskich przedsięwzięć. Ta skromna złotówka procentuje tysiąckrotnie w postawie młodego pokolenia! Jeśli wysyłasz jakąkolwiek neokartkę użyj kodu promocyjnego: 000000059354LCX, który daje gwarancje, że 1zł z ceny kartki przechodzi na ZHP.Kod jest wielokrotnego użytku i każdy- Twój przyjaciel, rodzic czy znajomy może z niego skorzystać!

phm. Agata Grzywacz
rzecznik prasowy ZHP