Wszystkie środowiska harcerskie, które w dniu Wszystkich Świętych oraz w dniach poprzedzających będą rozprowadzały na cmentarzach znicze, mogą skorzystać z oferty zakupu zniczy Caritas Polska.

ZHP jako partner akcji "Dam radę" wspiera program wychodzenia z bezdomności realizowany przez Caritas. Zysk ze sprzedaży zniczy, które oferuje harcerzom Caritas zostanie przeznaczony na realizację tego programu.

Koszt zakupu zniczy to 1,30 zł brutto za 1 sztukę (w tej cenie jest już zawarta kwota przeznaczona na program "Dam radę"), ustalenie ceny detalicznej zniczy pozostaje w gestii środowiska.

Zamówienia na znicze można składać u p. Cezarego Gorczycy e-mail: [email protected] tel. kom 515 260 272 w nieprzekraczalnym terminie do 18.10.2013 r. Koszty wysyłki zniczy pokrywa Caritas.

W załączeniu przesyłamy szczegółową informację oraz opis zniczy przekazany przez Caritas Polska.

hm. Paweł Chmielewski
kierownik Wydziału Pozyskiwania Środków GK ZHP