Jesteś harcerzem? Warszawska Mediateka START-META jest też dla Ciebie. Zapraszamy drużyny harcerskie 16 lutego o godzinie 11.00 na „Dzień harcerski w Mediatece”.  Przygotowaliśmy warsztaty i pokaz specjalistycznego ratownictwa medycznego oraz bieg patrolowy „Przyjaciel książki”. Zainteresowane drużyny prosimy o wcześniejsze zgłaszanie uczestnictwa pod numerem telefonu: 22 291 44 61.

Kulminacją "Dnia Harcerskiego" będzie zaplanowany na godzinę 13.00 koncert ZHP Ceili Projekt. Usłyszymy stare utwory harcerskie w nowoczesnych aranżacjach, inspirowanych różnymi gatunkami muzycznymi (m.in. muzyką celtycką, rock, techno). Zespół Ceili to profesjonalni  muzycy, którzy potrafią wydobyć z dawnych pieśni ich urok, piękno oraz podkreślić emocje, jakie ze sobą niosą. Wstęp na koncert jest wolny, bez konieczności wcześniejszych zapisów.

Czytaj więcej na stronie Dnia harcerskiego w Mediatece!

Krzysztof Szmytke
organizator Dnia harcerskiego w Mediatece