Dołącz do Polskiego Kontyngentu i pojedź z nami na Światowy Zlot Skautów do Japonii! To w Kraju Kwitnącej Wiśni w dniach od 28.07 do 8.08.2015 r. odbędzie się spotkanie kilkudziesięciu tysięcy harcerzy z całego świata.

Każdy skaut ma tylko jedną okazję w życiu aby pojechać na skautowe Jamboree jako uczestnik. Aby wziąć udział w zlocie trzeba mieć ukończone minimum 14 lat oraz nie mieć więcej niż 18 lat (przed 18 urodzinami). To dla Nich został przygotowany niezwykły program, który da szansę poznać młodych ludzi z ponad 180 krajów, posmakować potraw z najdalszych zakątków, porozmawiać w różnych językach świata i zagrać w tysiące skautowych gier i zabawach.

Zgłoszenia do Polskiego Kontyngentu prowadzone są do dnia 10 listopada 2013 roku. Wszystkie informacje o kosztach i  procedurach zapisów dostępne są na stronie internetowej www.jamboree2015.zhp.pl oraz na profilu www.facebook.pl/2015jamboree.

Instruktorzy Polskiego Kontyngentu pomogą w kompletowaniu uczestników zastępów jamborowych oraz odpowiedzą na każde pytanie. Wystarczy wysłać wiadomość na adres e-mail [email protected].

phm. Magdalena Mazgaj
Komendantka Polskiego Kontyngentu 23. Światowego Skautowego Jamboree Japonia 2015