Już teraz możecie zgłosić się do udziału w Rajdzie Grunwaldzkim 2013. Tym razem przygotowano aż siedem tras – pieszych, wodnych, kolejowych, autobusowych – wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Rejestrując się już teraz zapłacicie tylko 25 zł.

Rajd Grunwaldzki odbędzie się między 4 a 8 lipca 2013 r. Do udziału w imprezie zapraszamy harcerzy, harcerzy starszych i wędrowników. W rajdzie wezmą udział również skauci i harcerze z Białorusi,Ukrainy, Litwy oraz Łotwy.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj.

Zgłoszenia na rajd będą przyjmowane w trzech etapach. Rejestrując się na imprezę do końca stycznia zapłacicie 25 zł od osoby. Zgłaszając się do końca marca zapłacicie 39 zł. Dla tych, którzy zdecydują się na udział w Rajdzie Grunwaldzkim 2013 między 1 kwietnia a 31 maja, opłata za udział będzie wynosiła 55 zł.

Warto zaplanować udział w RG13 już teraz!

Więcej informacji, opis wszystkich tras, a także konkurs na www.rajdgrunwaldzki.zhp.pl

phm. Wojciech Puchacz

rzecznik prasowy RG13